Movies
Ratings
118
WonderRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
The Best of MeRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Just Go with ItRated ★ 4.0
Stuck in LoveRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Crazy/BeautifulRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5