Titles you rated
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 2.5
La PalmaRated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- 囮物語Rated ★ 3.5
Monogatari Series: Off & Monster SeasonRated ★ 3.5- 恋物語Rated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 3.5