Movies
Ratings
30
Train to BusanRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
SingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5