Movies
Ratings
82
ClickRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0