Titles you rated
Just FriendsRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0