Titles you rated
Dark NunsRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Piece of CakeRated ★ 3.0
Gintama: The FinalRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
L' Etarnger Du PlageRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 2.5- AshoRated ★ 2.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5