Titles you rated
The ThroneRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 1.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Kim-GunRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 1.5
Ordinary PersonRated ★ 1.5
The StingRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 2.5