Titles you rated
I Am SoloRated ★ 2.0
Naui PantajipRated ★ 0.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 0.5
Video StarRated ★ 0.5
Youn's StayRated ★ 0.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 0.5
Youn's KitchenRated ★ 0.5
May Food Bless You 2Rated ★ 0.5
May Food Bless YouRated ★ 0.5
Miss Trot 2Rated ★ 0.5
Miss TrotRated ★ 0.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 1.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 1.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 1.5