Titles you rated
Paris, 13th DistrictRated ★ 2.5
Betty BlueRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
DriveRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
AmourRated ★ 4.5
UnchartedRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Beyond UtopiaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
AmsterdamRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0