Movies
Ratings
322
Son of SaulRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
The PostRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0