Series
Ratings
21
Six Flying DragonsRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0