Movies
Ratings
611
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
- Love ResetRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 4.0