Titles you rated
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
IRISRated ★ 2.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 5.0