Movies
Ratings
316
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0