Series
Ratings
14
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0