Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0