Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0