Titles you rated
Gone GirlRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
BreathlessRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 0.5
I, RobotRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0