Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 1.5