Movies
Ratings
605
Five Feet ApartRated ★ 4.0
Ride Along 2Rated ★ 3.5
Cold PursuitRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.5
FlightRated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
Our Idiot BrotherRated ★ 3.0
Ride AlongRated ★ 4.5
BaywatchRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0