Movies
Ratings
85
GravityRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0