Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5