Movies
Ratings
639
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
MantisRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5