Series
Ratings
81
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Eye Love YouRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.5
Love NaggersRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 2.0
StartupRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0