Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0