Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0