Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5