Titles you rated
Too Beautiful to LieRated ★ 0.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 0.5
LeonRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 0.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 0.5
May 18Rated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.5