Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
MistyRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0