Series
Ratings
61
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
YasukeRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 4.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 5.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 5.0
Silver SpoonRated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The Dragon PrinceRated ★ 4.0
The Dragon PrinceRated ★ 3.5
The Dragon PrinceRated ★ 3.0
BasiliskRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0