Titles you rated
Dream HighRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
All InRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5