Titles you rated
Sonny BoyRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- KoyomimonogatariRated ★ 3.0
- TsukimonogatariRated ★ 3.5
- HanamonogatariRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- 恋物語Rated ★ 4.0
- 鬼物語Rated ★ 4.0
- 囮物語Rated ★ 3.5
- 傾物語Rated ★ 4.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.5- 猫物語(白)Rated ★ 4.0
NisemonogatariRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5