Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.5