Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5
Begin Again Season 3Rated ★ 3.5
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5- Incomplete LifeRated ★ 4.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 5.0