Titles you rated
Home AloneRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0