Titles you rated
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.5- Pokémon X and YRated ★ 3.0
- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.5
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0