Titles you rated
Finding Mr. RightRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Finding Mr. Right 2Rated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
CuriosaRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
MauriceRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Doctor SleepRated ★ 4.5