Series
Ratings
39
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0