Movies
Ratings
183
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0