Series
Ratings
307
Crime SceneRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0