Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 2.0
- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 1.5
SherlockRated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 1.0- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 1.0
NARUTORated ★ 5.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 0.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 0.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 1.5
One PieceRated ★ 4.5