Movies
Ratings
51
The Terror LiveRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0