Movies
Ratings
327
MinionsRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
A DayRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 1.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
The King of PigsRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5