Titles you rated
 PinocchioRated ★ 3.5 PinocchioRated ★ 3.5
 Fight For My WayRated ★ 4.0 Fight For My WayRated ★ 4.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
 SKY CastleRated ★ 4.5 SKY CastleRated ★ 4.5
 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
 W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5 W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
 Dong YiRated ★ 5.0 Dong YiRated ★ 5.0
 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
 Love in the MoonlightRated ★ 4.0 Love in the MoonlightRated ★ 4.0
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
 The Beauty InsideRated ★ 5.0 The Beauty InsideRated ★ 5.0
 Descendants of the SunRated ★ 5.0 Descendants of the SunRated ★ 5.0
 Gu Family BookRated ★ 4.0 Gu Family BookRated ★ 4.0