Movies
Ratings
269
InceptionRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5