Movies
Ratings
18
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
SwallowRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5- Homo ExamineRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0