Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5