Titles you rated
New Year BluesRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
The Taste of OthersRated ★ 5.0
Hitchcock/TruffautRated ★ 4.0
DAEMUGARated ★ 5.0
Hyena RoadRated ★ 3.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.0
Hard HitRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.0- Taoist MutulRated ★ 3.0
CrocodileRated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.0
North Korean Partisan in South KoreaRated ★ 3.5- Gangster LessonsRated ★ 3.0
Address UnknownRated ★ 3.0