Movies
Ratings
285
The Big ShortRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5