Movies
Ratings
241
KOKUHORated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
AfireRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
MovingRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0